Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
