Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Go
ro: Mergi

en: Default
ro: Implicit

en: Never
ro: Niciodată

en: Basic
ro: Simplu

en: Processing
ro: În procesare

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Properties
ro: Proprietăți
