Hijri (3.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: About
is: Um
