Hijri (3.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Day
ja: 日

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Date value
ja: 日付値

en: Submitted by @username on @datetime
ja: @username が @datetime に投稿
