Hijri (3.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: The value
vi: Giá trị
