Hijri (3.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Created
ast: Fechu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Installed
ast: Instaláu
