Hijri (3.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Created
af: Geskep

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Authored on
af: Geskep op
