Hijri (3.0.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Created
hr: Stvoreno

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
