Hijri (3.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Created
lv: Izveidots

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Installed
lv: Instalēts

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
