Hijri Format (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Format
is: Stílsnið

en: format
is: forsnið

en: Separator
is: Skilja

en: Fields
is: Svæði

en: Format:
is: Forsnið:
