Hijri Format (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Fields
ka: ველები
