Hijri Format (8.x-1.10) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Display
de: Anzeige

en: format
de: Format

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Fields
de: Felder

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Start date only
de: Nur Startdatum

en: End date only
de: Nur Enddatum

en: Separator: @separator
de: Trennzeichen: @separator
