Hijri Format (8.x-1.10) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Format
gl: Formato

en: Display
gl: Visualización

en: Separator
gl: Separador

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Start date only
gl: Só data de inicio ('start date')

en: End date only
gl: Só a data de fin ('end date')
