Hijri Format (8.x-1.10) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Format
ja: フォーマット

en: Display
ja: 表示

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Start date only
ja: 開始日時のみ

en: End date only
ja: 終了日時のみ

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format
