Hijri Format (8.x-1.10) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
