Hijri Format (8.x-1.10) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Format
uk: Формат

en: Display
uk: Показ

en: format
uk: формат

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Separator
uk: Розділювач

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Format:
uk: Формат:

en: Start date only
uk: Лише початкова дата

en: End date only
uk: Лише кінцева дата
