Hijri Format (8.x-1.11) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
