Hijri Format (8.x-1.11) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Display
jv: Tampilan

en: Separator
jv: Watesan

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani
