Hijri Format (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Format
cy: Fformat

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Fields
cy: Meysydd
