Hijri Format (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Format
eu: Formatua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Format:
eu: Formatua:
