Hijri Format (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
