Hijri Format (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
