Hijri Format (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Format
ku: فۆرمات

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
