Hijri Format (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Format
ar: التنسيق

en: Separator
ar: فاصل

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Hijri
ar: الهجري
