Hijri Format (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Format
hi: प्रारूप

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
