Hijri Format (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Format
el: Μορφή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
