Hijri Format (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Format
be: Фармат

en: format
be: фармат

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
