Hijri Format (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
