Hijri Format (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Format
es: Formato

en: format
es: formato

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: Separator
es: Separador

en: Fields
es: Campos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Format: @format
es: Formato: @format
