Hijri Format (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Format
et: Vorming

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
