Hijri Format (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Format
sk: Formát

en: format
sk: formát

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Format: @format
sk: Formát: @format
