Hijri Format (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
