Hijri Format (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Format
he: פורמט

en: Separator
he: מפריד

en: Fields
he: שדות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
