Hijri Format (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Format
hu: Formátum

en: format
hu: formátum

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Format:
hu: Forma:

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Separator: @separator
hu: Elválasztó: @separator
