Hijri Format (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Display
ca: Visualització

en: Separator
ca: Separador

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Start date only
ca: Només data d'inici

en: End date only
ca: Només data de fi
