Hijri Format (8.x-1.9) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Display
id: Tampilan

en: Separator
id: Pemisah

en: Fields
id: Bidang isian

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
