Hijri Format (8.x-1.9) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Display
te: చూపు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
