Himalaya (6.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
