Himalaya (6.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Site header
hi: साइट हेडर
