Himalaya (6.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
