Himalaya (6.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
