Himalaya (6.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: Footer fourth
th: ท้ายส่วนที่สี่
