Himalaya (6.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Footer fourth
tr: Dördüncü alt bilgi

en: Site header
tr: Site Başlığı

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
