Himalaya (6.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
