Himalaya (6.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
