Himalaya (6.0.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
