Himalaya (6.0.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site header
et: Lehe päis

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
