Himalaya (6.0.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
