Himalaya (6.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
