Himalaya (6.0.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
